WYSIWYG Web Builder
Zegarek pełniący funkcję lokalizatora GPS. Idealny dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkoły podstawowej. Dzięki szerokiej gamie funkcji urządzenia i łatwej w obsłudze aplikacji na telefon komórkowy zwiększy bezpieczeństwo Twojego dziecka poza domem i poprawi jakość Twojej opieki nad nim.

Aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia wymagana karta SIM.
   
136,00zł
Anty - kradzież
Na spodzie zegarka znajduje się sensor optyczny wykrywający zsunięcie się zegarka z nadgarstka dziecka, co powoduje  automatyczne wysłanie informacji na telefon rodzica.
Lokalizacja
Urządzenie używa podwójnego systemu lokalizacji: za pomocą wbudowanego odbiornika GPS oraz sygnału ze stacji bazowych GSM LBS, umożliwiając śledzienie jego położenia w czasie rzeczywistym, z dużą dokładnością.
Przycisk alarmowy SOS
W sytuacji zagrożenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk aby zawiadomić rodzica o swym położeniu oraz nawiązać połączenie telefoniczne.
Zdalne monitorowanie
Wbudowany mikrofon o dużej czułości umożliwia usłyszenie każdego dźwięku z otoczenia dziecka. Pozwala to na zdalne monitorowanie dziecka, kiedy nie ma nas przy nim.
Wirtualne ogrodzenie
Włączenie tej funkcji umożliwia zdefiniowanie bezpiecznego obszaru, w którym dziecko może przebywać. Wyjście poza wyznaczoną strefę alarmuje rodzica wysyłając odpowiedni SMS.
Dwukierunkowa komunikacja
Dwa numery alarmowe oraz do 10  definiowalnych numerów telefonów, które umożliwiają dziecku  komunikację z rodziną w dowolnym momencie. Dodatkowo istnieje możliwość zdefiniowania pięciu numerów mogących łączyć się z urządzeniem.
Daje to dziecku większe poczucie bezpieczeństwa, a rodzicom możliwość kontaktu z dzieckiem, jak w przypadku zwykłego telefonu komórkowego.
Krokomierz
Dodatkową funkcją jest krokomierz, który pozwala utrzymać Twoje dziecko w doskonałej kondycji fizycznej. Zlicza on przebyty dystans, umożliwiając jego monitorowanie przez rodzica.
Historia tras
Urządzenie zapamiętuje trasy przebyte przez dziecko i miejsca, w których zatrzymywało się na dłużej.
Funkcje i parametry
© 2018  KLUG  https://smartsafe.pl